fbpx

Szwedzka perełka Smogen - nasze polecenie !

Zanurz się w magicznym świecie Szwecji Kamperem. Odkryj z nami malownicze miasteczko Smogen. To ukryty skarb i kulinarna szwedzka perełka. Nasz przewodnik pomoże Ci odkryć to miejsce !

Wybór Właściwego Kampera

Wybór idealnego kampera jest kluczowy dla wygodnej i przyjemnej podróży. Rozważaj wielkość, udogodnienia i oszczędność paliwa, dopasowując je do swojego stylu podróżowania. Niezależnie czy wolisz kompaktowego kampera na zwrotne przygody czy przestronnego na luksus w podróży, odpowiedni wybór nadaje ton twojej europejskiej ekspedycji.

Planowanie Trasy

Kluczem do udanej wycieczki karawaningowej jest staranne planowanie trasy. Od nasłonecznionych wybrzeży po majestatyczne góry, Europa oferuje zróżnicowaną mozaikę krajobrazów. Zaplanuj swoją wyjazd razem z nami. Pomożemy zaplanować trasę, zapewniając równowagę między ikonicznymi zabytkami a ukrytymi perełkami.

Smogen to jedno z najpiękniejszych, fotogenicznych miasteczek Szwecji. Obowiązkowy punkt na mapie w okolicach Vastra Gotaland. Skaliste wybrzeże, kolorowe domki rybackie i świetne miejsce kulinarne dla miłośników owoców morza. To  miejsce można odwiedzać całorocznie. My odwiedziliśmy je w listopadzie i mieliśmy bardzo ładną pogodę. 

Szwecja Smogen Kamperem po Europie

Poza sezonem nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsca do nocowania w miasteczku. Spaliśmy na jednym z dostępnych parkingów. „Przytuleni” do większego brata spokojnie spędziliśmy noc. Szwedzi to jednak mają rozmach 🙂 . 

Smögen to wyspa połączona z lądem mostem Smögenbron. W centrum Smögen warto zatrzymać się przy punkcie widokowym, który znajduje się przed mostem. Można z niego podziwiać przepiękną okolicę. 

Dane adresowe

Napisz do nas !