fbpx

Tabbert – rzemiosło wyprodukowane w Niemczech.

Przyczepy kempingowe dla najbardziej wymagających. Ta filozofia jest zasadą działania od dziesięcioleci. Pięć serii ROSSINI, DA VINCI, PANTIGA, VIVALDI, PUCCINI i CELLINI.  Klienci w całej Europie obdarzają nas zaufaniem, co tym bardziej jest naszą motywacją do tworzenia nowych innowacji w budowie przyczep kempingowych.  Od prawie 70 lat TABBERT reprezentuje pojazdy najwyższej jakości, które zachowują swoją wartość przez długie lata. Ręcznie wykonane pojazdy premium z wyjątkowym wyposażeniem. I nie bez powodu! Te sześć podstawowych kompetencji kształtuje każdy pomysł, każdy rozwój techniczny i każdy ruch w naszej firmie. 

Projektując TABBERT dużą wagę przywiązujemy do atrakcyjnego wyglądu. Jednak jest to idealne tylko wtedy, gdy wszystkie wspaniałe funkcje naszych przyczep kempingowych zostały doskonale zintegrowane, a ich jakość zweryfikowana. Dzięki głębokiemu wyczuciu trendów i stylu życia naszych klientów, przemyśleliśmy każdy szczegół. Ponieważ wiemy, że dobry projekt ma kluczowe znaczenie dla Twojego szczęścia na wakacjach i że w końcu będziesz cieszyć się posiadaniem nowego TABBERTA.

Aby mieć pewność, że będziesz cieszyć się swoim TABBERT przez wiele lat, wyznaczyliśmy najsurowsze standardy dotyczące materiałów i wykonania. To tylko jeden z wielu powodów, dla których podczas swoich podróży wciąż spotkasz nasze modele z lat 70. To dlatego, że TABBERT trwa całe życie. Pracujemy nad tym, aby to zapewnić dzięki starannie dobranym i niezwykle wymagającym procedurom testowym i symulacjom. Celowo wyszukujemy najtrudniejsze nawierzchnie, najdłuższe trasy i tory, aby testować nasze pojazdy w najbardziej niesprzyjających warunkach i przy dużych prędkościach jazdy. Możesz na tym polegać – przez ponad sześćdziesiąt lat i przez najwspanialsze chwile swojego życia.

W przypadku wyposażenia wnętrz przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości materiałów i precyzyjnego montażu, aby zapewnić maksymalną stabilność i wytrzymałość. Solidne elementy mebli z litego drewna są stylowo zintegrowane z przyczepą dzięki precyzyjnemu wykonaniu. Zarówno zainstalowana instalacja elektryczna jak i technologia zasilania jest oddzielona od przestrzeni ładunkowej, tak aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym załadunkiem lub rozładunkiem. Niezwykle wytrzymałe i nadające się do prania poduszki również przyczyniają się do długotrwałej radości z TABBERT i są dostępne w tkaninach wodoodpornych i olejoodpornych.

 

Przyczepy kempingowe TABBERT

ROSSINI- 7 układów

Jeśli nie chcesz przegapić poczucia bycia w domu na wakacjach, ROSSINI jest idealnym towarzyszem będącym doskonałym wprowadzeniem do następnego poziomu podróży i świata premium TABBERT. 

ROSSINI FINEST - 7 układów

NAJLEPSZA EDYCJA ROSSINI przekonuje jeszcze bardziej praktycznymi dodatkami ze wszystkich dziedzin: bardziej komfortowy system spania, stwórz atmosferę dzięki nastrojowemu oświetleniu, więcej za mniej!

DA VINCI - 9 układów

Wieloaspektowy DA VINCI okazuje się być doskonałym przykładem innowacyjnego ducha.  Przyjazne i jakby skąpane w słońcu wnętrze o zróżnicowanym układzie jest precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb. Witamy w przyczepie kempingowej, która rozumie klasę średnią premium jak nikt inny.

PANTIGA - 3 układy

Z nowym TABBERT PEP PANTIGA możesz przeżyć nowy rodzaj mobilnego marzenia o wakacjach. Elastyczne, lekkie i przewiewne – dzięki równie indywidualnemu i niekonwencjonalnemu wnętrzu oraz innowacyjnemu wyposażeniu technicznemu modele PEP PANTIGA odpowiadają aktywnemu stylowi życia na kempingu. Ciesz się niezrównanym wakacyjnym uczuciem, gdziekolwiek zaprowadzi Cię droga.

VIVALDI - 9 układów

Każdy, kto wybiera VIVALDI, przenosi swój nowoczesny standard życia do swojego domu na kółkach. Dzięki otwartej przestrzeni i lśniącemu, świeżemu wystrojowi mebli, VIVALDI staje się mobilnym designerskim loftem. Projekt wnętrza zorientowany na styl życia obejmuje sprytnie zainstalowaną lodówkę przy wejściu. Atrakcja: drzwi lodówki można otwierać z obu stron!  Ale w VIVALDI kryje się o wiele więcej pomysłowych subtelności.

PUCCINI - 6 układów

Dzięki innowacyjnemu projektowi wnętrza PUCCINI jest pionierem klasy premium. Dzięki niezwykłej koncepcji oświetlenia jako elementowi stylistycznemu i genialnemu wzornictwu zewnętrznemu, przyczepa prezentuje się jako ikona ekskluzywnego komfortu i stylowego wystroju .  Każdy, kto chce cieszyć się absolutną swobodą bez konieczności rezygnacji z ciepła i zalet luksusowego domu, znalazł w PUCCINI idealnego towarzysza – na całe życie.

CELLINI - 2 układy

Ulepszanie najlepszego i budowanie przyczepy kempingowej, która nie ma sobie równych! W tych okolicznościach CELLINI stał się arcydziełem i kamieniem milowym w budowie przyczep kempingowych. Flagowy okręt floty TABBERT łączy w sobie kunszt i inżynierię na najwyższym poziomie i na nowo definiuje klasę luksusu.