Nasza wypożyczalnia zrodziła się z miłości do podróżowania kamperem. Dla nas wakacje zaczynają się od zapakowania i ruszenia w trasę. Wybieramy kierunek i od razu czujemy ekscytujący dreszczyk emocji wakacyjnych.

   Podróż kamperem to całkiem inny rodzaj spędzania czasu wolnego. Jedziesz i śpisz gdzie chcesz,  jesz na co masz ochotę.

 Chcesz jechać na zachód ale pada deszcz - sprawdzasz gdzie jest ładna pogoda, nastawiasz gps i już jesteś na innym kursie.

Chcesz spać na łonie natury proszę bardzo, wybierasz parking przy pomocy aplikacji np. park4night i budzisz się z widokiem plaży za oknem. Dzięki w pełni wyposażonej kuchni  nie ma problemu z przygotowaniem obiadu w plenerze. 

Dla nas taki sposób spędzania czasu wolnego to wolność, której tak w dzisiejszych czasach brakuje nam najbardziej.

    Wolność wyboru i ......  po prostu nareszcie nic nie musimy. 

Wypożyczalnia Baltic Kamper zlokalizowana jest w okolicach Trójmiasta. Zajmujemy się naszymi klientami kompleksowo. Doradzamy trasy, miejsca noclegowe, warte uwagi atrakcje oraz dzielimy się swoim doświadczeniem karawaningowym. 

" Stawiasz pierwsze kroki w karawaningu ? Nie ma problemu. W Baltic Kamper zostaniesz poprowadzony za rękę" 

W skład naszej floty wchodzą kampery  4 i 5 - osobowe, wszystkie kompleksowo wyposażone w wersjach zimowych, regularnie dezynfekowane i ozonowane. Dla naszych klientów oferujemy bezpłatny parking.

   

Pozwólcie Państwo zarazić się tą samą pasją a my uczynimy wszystko co w naszej mocy, żebyście wrócili z podróży  zakochani w karawaningu . 

Nasze kampery

Cennik

Wyprawy