fbpx

Kamperem przez Polskę: Odkryj Urok Kopalina na Weekend

Wyprawy kamperowe na weekend to doskonały sposób na oderwanie się od codziennego zgiełku i odkrycie uroków Polski. Jeśli myślisz o kamperowej eskapadzie, Kopalino może być idealnym miejscem na weekendowe przygody. 

Odkryj Urok Kopalina na Weekend !

Zatrzymaliśmy się na weekend na parkingu leśnym zarządzanym przez Nadleśnictwo Choczewo. Bardzo fajne miejsce z bliskim dostępem do plaży. W okolicy znajduje się mnóstwo ścieżek rowerowych i spacerowych.  W sezonie działa  kilka godnych polecenia restauracji.  

Polska na weekend w Kamperze: Odkryj Urok Kopalina

Kopalino – to nadmorska wioska położona obok Lubiatowa, między Łebą i Karwią. To miejsce, jest doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę i spokój – pobliskie jezioro Kopalińskie, przepiękna plaża, ścieżki spacerowe i rowerowe tworzą jedyny w swoim rodzaju nastrój, a jednocześnie zapewniają gwarancję udanego wypoczynku nie tylko na weekend.

JEZIORO KOPALIŃSKIE

Jezioro o głębokości sięgającej do 3 m przyciąga wędkarzy poszukujących linów, leszczy, karasi czy szczupaków. Jezioro położone jest w dogodnej lokalizacji, ponieważ zaledwie 1 km od centrum Kopalina oraz od morza. Idealne miejsce na relaks z dala od tłumu i codzienności.

DLA AKTYWNYCH

Aktywnym polecamy przejażdżki rowerowe w naturalnej okolicy – w Kopalinie można wypożyczyć rower. W lokalnej stadninie można spędzić wczasy w siodle. 

PLAŻA

Piękna, szeroka plaża zachęca nie tylko do plażowania, spacerowania ale także uprawiania sportów wodnych.

Namiary GPS na parking : 54.8103, 17.8322 płatność za postój dokonuje się w parkometrze zlokalizowanym na parkingu. Opłata 40 zł poza sezonem a w sezonie 100 zł za 24h. Znajduje się tutaj toaleta ale nie ma możliwości podłączenia do prądu. 

Dane adresowe

Napisz do nas !